poniedziałek, 12 maja 2014

Lalkowy alfabet - H jak huśtawka

Huśtawka. To miało być jedno z najoczywistszych i najprostszych zadań w całym lalkowym alfabecie. I jak zwykle w takich przypadkach bywa - nie wyszło.
Najpierw ze zdziwieniem zauważyłam, że już jestem spóźniona, chociaż dopiero czwartek (a mój niewielki rozumek zakodował sobie, że kolejne wpisy mają się pokazywać w weekendy). A potem, kiedy chciałam spóźnienie naprawić, okazało się, że przyroda nie współpracuje. I cały entuzjazm szlag trafił.
Za ciemno, za zimno, za mokro, na dodatek tak jakoś. Nijak. Pogoda taka, że spać albo się kłócić.


Tak oto zafundowałam Nikki huśtawkę nastrojów.
16 komentarzy:

 1. Ewidentnie widać jak Nikki walczy sama ze sobą! Też tak miewam...
  Huśtawka jak się patrzy! Strzał w samą 10!

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie zdjęcie to ja dzisiaj:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugie zdjęcie jest fantastyczne! Też bym tylko spała albo, nie tyle się kłóciła co była w nastroju nieprzysiadalnym i rozmawiała tylko sama ze sobą

  OdpowiedzUsuń
 4. No niestety taką aurę trzeba jakoś odreagować. Ale moim zdaniem te pasiaste ściany całkiem pozytywnie wpływają na nastrój:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ... i świetnie Ci ta huśtawka wyszła !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam bardzo, siostry w huśtaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. jak zawsze oryginalny pomysł :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O rany hahaha ! Dobre xD
  Czytam już któryś z rzędu post pod listerką H i wchodząc na Twojego bloga zastanawiałam się jedynie z czego będzie huśtawka a tu zaskoczenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zaskoczyłam ;) Wychodzi na to, że brak słońca pomógł, gdyby była lepsza pogoda bujałabym lalki na huśtawce przed domem ;)

   Usuń
 9. Bardzo fajne ujęcie tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Huśtawka rewelacyjna :) ja się huśtam od 3 tygodni według drugiego zdjęcia ... ale na szczęście widać promyki słońca :) i zaczynam znów wracać do ludzi i lalkować :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Skąd znam tę huśtawkę emocjonalną? A, z autopsji :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczerze powiedziawszy - jest to jeden z najgenialniejszych pomysłów na zdjęcie, jakie widziałam, naprawdę. Mało się znam na fotografii, ale nigdy nie zinterpretowałabym tego słowa w ten sposób.
  Wspaniałe! :D

  OdpowiedzUsuń